A HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) munkatársat keres

Üzemeltető Mérnök Informatikus

munkakörbe, határozatlan időre, napi 8 órában

Feladatok:

  • Laptopok automatizált üzembehelyezését és konfigurálását végző egyedi keretrendszer:
    • tervezése, specifikálása, elkészítése, dokumentálása
    • verziókezelése, tesztelése, hibajavítása
    • kezelők és adminisztrátorok oktatása
  • Windows, MS SQL Server és saját fejlesztésű alkalmazások automatizált telepítése, konfigurálása
  • Automatikus tesztelési környezet és tesztek készítése, az elkészült telepítési folyamat és telepítő eszközök validálására
  • Powershell, Windows shell, SQL scriptek fejlesztése, tesztelés és hibakeresés
  • Szükséges dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Alkalmankénti munkavégzés a megrendelő stacioner és mobil munkakörnyezetében

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség, vagy releváns munkatapasztalat
  • Önálló problémamegoldási képesség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, kreativitás
  • Microsoft kliens és szerver operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete
  • Hálózati és hálózatbiztonsági ismeretek
  • Alapos Powershell tudás
  • Virtualizáció területén szerzett tapasztalat
  • Excel, Visio haladó szintű kezelése
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Microsoft SQL Server rendszergazdai szintű ismerete
  • JSON, XML, T-SQL ismerete
  • Azure DevOps ismerete
  • Konténerizációs technológiák használata (docker, linuxon és windowson is)
  • Modern naplózási ismeretek és tapasztalatok (rabbitmq/elasticsearch stack)
  • Git verziókezelő ismerete
  • Microsoft vizsgák, minősítések
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • C# programozási nyelv

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló szakmai kihívások
  • Részvétel kutatás-fejlesztési feladatokban
  • Szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Jó munkakörülmények, fiatalos csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.