Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a Delta Systems Kft. (www.delta.hu). Kiváló szakembereink körébe, most Kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Üzemeltető mérnök

Feladatok:

  • Munkaállomások teljeskörű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárítása
  • Szerverek szoftver oldali (oprendszer, mentési rendszerek) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdése
  • hálózati aktív eszközök felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdése
  • Segítségnyújtás a felhasználóknak (telefonon, táveléréssel vagy személyesen)
  • Nyilvántartások (HW-SW leltár) vezetése

Elvárások:

  • Vállalati infrastruktúra (teljes vagy részterület) üzemeltetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Ticketing rendszer pontos használata
  • eredmény és probléma megoldási centrikusság
  • Jó kommunikációs képesség valamint csapatjátékos attitűd
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfél központúság

Előny:

  • „aktív” MS szerver oldali üzemeltetési tapasztalat (mail, file, DC, RDS, backup server)
  • „aktív” linux szerver oldali telepítési, üzemeltetési tapasztalat (mail, file, firewall, monitoring)

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.