Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ÜZEMELTETŐ

keresünk.

    Szeretné próbára tenni magát egy világszínvonalú vállalatnál?

    Az Alpiq Csepeli Vállalatcsoport, egy villamos- és hőenergia termeléssel foglalkozó svájci tulajdonban lévő társaság. A Csepel II. Erőművet 2000 novemberében helyezték üzembe. 410 MW beépített teljesítményével Magyarország teljes villamosenergia igényének megközelítőleg 5%-át biztosítja.

    A Csepel II. Erőmű egy magas technológiát képviselő, kombinált ciklusú gázturbinás erőmű a Csepel szigeten, ahová most folyamatos, váltóműszakos munkarendbe Üzemeltetőt keres.

    A sikeres pályázó a munkakör betöltésével egy kis létszámú csapat tagjaként felelős lesz az erőmű biztonságos és folyamatos üzemeltetéséért, biztosítani fogja a rendszerek hatékony működését és rendelkezésre állását. Üzemzavar esetén megkezdi a hibaelhárítást. Szükség szerint együttműködik a karbantartási személyzettel. Rendszeresen teszteli és vizsgálja az erőművi berendezéseket, javaslatokat tesz a termelési hatékonyság javítására.

    Elsősorban csapatmunkát kedvelő, de önálló munkavégzésre is képes, tanulni vágyó, rugalmas beállítottságú és szakmai kihívásokra nyitott jelentkezőket várunk, akik min. 2 éves, lehetőleg energiaszektorbeli tapasztalattal rendelkeznek gépész vagy villamos területeken.

Feltételek:

  • Erőművi bizonyítványok
  • Gépész vagy villamos területen szerzett munkatapasztalat
  • Alap szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Eredményorientált megközelítés, kreativitás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

    Az elkötelezett munkáért versenyképes fizetést, szakmai kihívásokat és remek munkahelyi légkört kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Hőerőmű utca 3.

Ha úgy érzi, hogy Ön a megfelelő jelölt, küldje el szakmai önéletrajzát
legkésőbb, 2018. február 14-ig Szakács Haász Andrea üzletviteli és HR vezető nevére.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemeltető
  • Hirdető cég: Alpiq Csepeli Szolgáltató Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A sikeres pályázó a munkakör betöltésével egy kis létszámú csapat tagjaként felelős lesz az erőmű biztonságos és folyamatos üzemeltetéséért, biztosítani fogja a rendszerek hatékony működését és rendelkezésre állását. Üzemzavar esetén megkezdi a hibaelhárítást. Szükség szerint együttműködik a karbantartási személyzettel. Rendszeresen teszteli és vizsgálja az erőművi berendezéseket, javaslatokat tesz a termelési hatékonyság javítására.
  • Elvárások: Erőművi bizonyítványok Gépész vagy villamos területen szerzett munkatapasztalat Alap szintű számítógépes felhasználói ismeretek Eredményorientált megközelítés, kreativitás Precíz, pontos munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: Alpiq Csepeli Szolgáltató Kft.>