A Zalakarosi Fürdő Zrt.

munkatársat keres fürdőszolgáltatási és műszaki üzemeltetési feladatainak koordinációjára az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Amit nyújtani tudunk:

  • Stabil, hosszútávú munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • kellemes munkahelyi légkör;
  • segítőkész kollégák;
  • önálló, változatos feladatok;
  • azonnali munkakezdés.

Feladatok, melyekben számítunk Önre:

  • A kínált fürdőszolgáltatások színvonala és a vendégelégedettség növelésével biztosítsa a fürdő részlegeinek zökkenőmentes és hatékony működését
  • A Fürdő vendég- és értékesítés központú szemléletének fejlesztése
  • Az üzemeltetés műszaki területeit érintő rendszerek koordinálása
  • aktív részvétel a
  • céges szintű stratégiai és üzleti terv megalkotásában, valamint a megvalósítás irányításában
  • a céget érintő humán és rendszerszintű működési folyamatainak koordinálásában, a Fürdő fejlesztéseinek irányításában
  • a közvetett irányítás alá tartozó középvezetői csapat motiválásában, munkájuk szervezeti szintű menedzselésében és támogatásában
  • Vendégelégedettség felmérésének, elemzésének, valamint kapcsolódó fejlesztési javaslatok összeállításában
  • az humán- és gazdasági erőforrások hatékony felhasználásának tervezésében és menedzselésében
  • munkavállalók motivációs rendszerének kidolgozásában
  • működési, üzemeltetési költségek kalkulálása, nyomon követése;
  • műszaki és pénzügyi riportok készítése;
  • alvállalkozók ellenőrzése;
  • proaktív részvételre a céget érintő stratégiai, gazdasági és kereskedelmi döntéseinek előkészítésében
  • proaktív részvétel a céget érintő pályázatok döntéshozatala kapcsán

Amit várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • rendszer- és projektszemlélet
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság

Előnyként értékeljük, ha …

  • rendelkezik vezetői tapasztalattal - hasonló munkakörben;
  • rendelkezik menedzseri végzettséggel
  • egyszerre több tevékenység típust (takarítás, üzemeltetés, gyógyászat, műszak stb.) is koordinált már.

Nagyra értékeljük:

  • erős szakmai hitelességet;
  • a jó vezetői, illetve koordinációs készségeket;
  • a jó gazda szemléletet, a költséghatékony hozzáállást;
  • a rendszerszemléletet, a komplex látásmódot;
  • a stressztűrő és problémamegoldó képességet;
  • a határidők pontos betartásának és a vendégigények rugalmas kezelésének képességét;
  • a szakmaiságot, nyitottságot, a proaktivitást.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalakaros

Motivációs levelet, referenciákat és szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével várjuk.