ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ [IJ-BUO20]

Megbízónk

Magyar tulajdonban lévő, ikonikus épületek fejlesztésével-és üzemeltetésével foglalkozó ügyfelünk részére keresünk Üzemeltetési vezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

  •  Az üzemeltetési osztály munkájának koordinálása, felügyelete, ellenőrzése;
  • a létesítményfelelősök operatív munkájának koordinálása, ellenőrzése;
  • a bérlői igények kiszolgálása a létesítményfelelősök közreműködésével;
  • kapcsolattartás hatóságokkal, szakhatóságokkal;
  • épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, nyomon követése, ellenőrzése;
  • gazdaságos, energiatakarékos ingatlanüzemeltetés biztosítása;
  • riportok és nyilvántartások készítése;
  • vállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, szerződéskötés;
  • az ingatlanokon történt változások naprakész nyomon követése;
  • takarítási és őrzési szerződések megkötése, szolgáltatások versenyeztetése;
  • az ingatlanállomány biztosításaihoz kapcsolódó tevékenységek ellátása;
  • tűz és munkavédelmi előírások betartatása, kapcsolattartás a hatóságokkal;
  • üzemeltetéssel kapcsolatos budget tervezés, betartás;
  • üzemeltetéssel kapcsolatos bérlői elszámolásokban aktív részvétel;
  • villamos, gáz és távhő tenderek bonyolítása;
  • a felmerülő IT fejlesztésekben való részvétel.

Követelmények

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Irodák üzemeltetésében (műszaki üzemeltetés + bérlői kapcsolattartás) szerzett 5-8 éves tapasztalat
  • Minimum 1-3 év vezetői gyakorlat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • MS Office tudás, ezen belül is magas szintű Excel ismeret
  • Pro aktív, nagy energiabírású és önálló személyiség
  • Kiváló együttműködési készség

Előny

  • A/A+ kategóriás irodák üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest