Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

Üzemeltetési vezető

pozícióba

FELADATOK

  • Költségvetés-tervezés, a fejlesztések végrehajtásának felügyelete
  • A belső ingatlankezelő/karbantartó csoport koordinálása, munkájuknak felügyelete
  • Alvállalkozókkal való tárgyalások lefolytatása
  • Létesítmények elemzése a bérleti díj, a rezsi négyzetméterárának megtekintéséhez
  • A bérleti / közüzemi szerződések kezelése a tulajdonosokkal való problémák megoldása érdekében
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Szerződések pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása
  • Új szerződések megszerzésének folyamatában szakmai támogatás biztosítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Üzemeltetéshez szükséges dokumentáció megvalósítása
  • Az esetleges biztosítási események intézése
  • Riportok és nyilvántartások készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, műszaki affinitás
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Vezetői attitűd

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.