Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. pécsi irodájába keresünk motivált munkatársat az alábbi pozícióba

Üzemeltetési területi referens - Pécs (68522)

Feladatok:

  • Hálózat üzemeltetési tevékenység általános felügyelete az üzemben
  • Üzemeltetői tevékenységek szakmai támogatása, együttműködés a területgazdákkal
  • Hálózatok normál üzemvitelének biztosítása, hálózati karbantartási és üzemviteli feladatok üzem szintű tervezése, egyeztetése, végrehajtatása
  • Hálózat üzemeltetési költségeinek elemzése, nyomon követése, hálózattal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás végzése, üzemzavari statisztikák, védelmi működések elemzése
  • Közös oszlopsoros hálózatok létesítésének koordinálása, felügyelete
  • Közreműködés hálózati jellegű fogyasztói panaszok kivizsgálásában, káresetek ügyintézésében, közigazgatási bejáráson üzemeltetői képviselet, régiós felújítási tervek összeállításában, kiviteli tervzsűrin.
  • Érvényes műszaki-technológiai előírások betartatása, közreműködés új technológiák bevezetésében.
  • Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek zsűrizése
  • Költséghelyi tervezés és nyomon követése, munkaóra felosztás elkészítése és munkavédelmi ellenőrzések.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Információ

Referencia szám: 68522

Munkavégzés helye: Pécs

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemeltetési területi referens - Pécs (68522)
  • Rövid pozíció név: Referens
  • Hirdető cég: E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Hálózat üzemeltetési tevékenység általános felügyelete az üzemben Üzemeltetői tevékenységek szakmai támogatása, együttműködés a területgazdákkal Hálózatok normál üzemvitelének biztosítása, hálózati karbantartási és üzemviteli feladatok üzem szintű tervezése, egyeztetése, végrehajtatása Hálózat üzemeltetési költségeinek elemzése, nyomon követése, hálózattal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás végzése, üzemzavari statisztikák, védelmi működések elemzése Közös oszlopsoros hálózatok létesítésének koordinálása, felügyelete Közreműködés hálózati jellegű fogyasztói panaszok kivizsgálásában, káresetek ügyintézésében, közigazgatási bejáráson üzemeltetői képviselet, régiós felújítási tervek összeállításában, kiviteli tervzsűrin. Érvényes műszaki-technológiai előírások betartatása, közreműködés új technológiák bevezetésében. Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek zsűrizése Költséghelyi tervezés és nyomon követése, munkaóra felosztás elkészítése és munkavédelmi ellenőrzések.
  • Elvárások: Egyetemi/főiskolai végzettség erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök) Legalább 3 év szakmai tapasztalat WINDOWS és MS Office teljes körű használata SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1