Építőipari kivitelezéssel, beruházással és karbantartással foglalkozó cég

Üzemeltetési technikus

munkakörbe, munkatársat keres, Budapest II. kerületi munkavégzési helyre

Feladatok:

  • a létesítmény üzemeltetésének folyamatos biztosítása
  • épületek műszaki állapotának folyamatos felmérése
  • tervszerű, megelőző karbantartások-, kivitelezések pontos és szabályszerű elvégzésének megszervezése, koordinálása, felügyelete, ellenőrzése, tapasztalt hiányosságok jelzése
  • az esetleges hibák azonnali javításának szervezése
  • felújítási munkák elvégeztetése
  • költségvetések elkészítése
  • munkalapok, karbantartási naplók, stb. vezetése
  • alkalmazottak munkájának operatív irányítása, feladatok kiosztása, visszaellenőrzése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, árajánlatok bekérése, elbírálása

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • csapatmunkában való együttműködés
  • alapos, precíz, rugalmas, megbízható személyiség
  • önálló munkavégzés, jó kapcsolatteremtő és szervező készség
  • jó elemző és problémamegoldó képesség

Előny:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • TERC V.I.P. költségvetés készítő program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület