Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Penta Industry Kft.

A magyar tulajdonú Penta Industry Kft., ipari, energetikai, mély- magasépítészeti, épületgépészeti projektek generál kivitelezésével, valamint létesítmények üzemeltetésével foglalkozik.

Az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Üzemeltetési projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • uszoda létesítmények teljes körű üzemeltetési, karbantartási feladatainak megszervezése, irányítása, menedzselése,
    • a kihelyezett műszaki személyzet irányítása, ellenőrzése,
    • beszerzés,
    • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal,
    • beszámolók és riportok készítése, hatósági kapcsolattartás és ügyintézés,
    • pénzügyi tervezés és megvalósítás követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú gépész végzettség,
    • minimum 5 év létesítmény üzemeltetésben szerzett projektvezetői tapasztalat,
    • uszodatechnikai rendszerek ismerete,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • jó problémamegoldó készség,
    • precíz, pontos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • hosszú távú, biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél,
    • versenyképes fizetés,
    • kellemes kollégák és környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1148, BUDAPEST KEREPESI út 52. 3 EM

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk.

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Penta Industry Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemeltetési projektvezető
  • Rövid pozíció név: Üzemeltetési projektvezető
  • Hirdető cég: Penta Industry Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: uszoda létesítmények teljes körű üzemeltetési, karbantartási feladatainak megszervezése, irányítása, menedzselése, a kihelyezett műszaki személyzet irányítása, ellenőrzése, beszerzés, folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, beszámolók és riportok készítése, hatósági kapcsolattartás és ügyintézés, pénzügyi tervezés és megvalósítás követése.
  • Elvárások: felsőfokú gépész végzettség, minimum 5 év létesítmény üzemeltetésben szerzett projektvezetői tapasztalat, uszodatechnikai rendszerek ismerete, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, jó problémamegoldó készség, precíz, pontos munkavégzés.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19