Élelmiszeripari termelő tevékenységet folytató Pentafrost Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzemeltetési Műszaki Vezető

Feladatok:

  • Éves beruházási, energetikai és karbantartási tervek készítése
  • Erőforrás tervezés az irányítása alá tartozó területeken
  • Részvétel a beruházások előkészítésében és lebonyolításában
  • Üzemfenntartási és energetikai feladatok ellátása
  • Karbantartási feladatok szervezése
  • Költséghatékony és tervszerű karbantartás működtetése
  • Gépek, eszközök, berendezések üzembiztonságának szavatolása
  • Karbantartói csapat munkájának irányítása
  • A hűtéstechnikai terület és a teljes karbantartás irányítása
  • Közművekkel való kapcsolattartás (villany, víz, gáz)
  • Telephelyek közötti kommunikáció fentartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és hatóságokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök/gépészmérnök)végzettség
  • Legalább 3-5 év hasonló termelő területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office,Exel,PP)
  • Határozott, erős személyiség, gyors észjárás
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség, problémamegoldó készségek
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • angol/német nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképpel ellátott önéletrajzát és kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.