Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keressük

üzemeltetési munkatársunkat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gépjárműflotta üzemeltetésével kapcsolatos feladatok
  • Épületüzemeltetési feladatok koordinálása
  • Tárgyi eszközök kiadása, visszavétele
  • Külső partnerekkel történő kapcsolattartás, együttműködés
  • Vagyonbiztosítási kárrendezések ügyintézése, számlák ellenőrzése
  • Negyedéves jelentés készítése, éves leltározás
  • Telekommunikációval kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Elvárásaink:

  • B kategóriájú jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)
  • Műszaki gondolkodásmód, precizitás

Előny:

  • gépjárműipari vagy villamosipari végzettség
  • gépjárműflotta- és/vagy épületüzemeltetési gyakorlat

Mit kínálunk?

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
  • Felelősségteljes munkát
  • Rugalmas munkakörülményeket
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1022 Bég utca 3-5.

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Várunk!