A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. közel 10,5 ezer milliárd forint értékű állami vagyon felett gyakorolja a tulajdonosi jogokat. Jelentős számú állami tulajdonú gazdasági társaság esetében végzünk tulajdonosi felügyeletet, valamint többszázezres nagyságrendű ingatlan vagyonelem vagyonkezelésével és hasznosításával foglalkozunk. Legfőbb célunk, hogy az állami vagyont hatékonyan megőrizzük és hasznosítsuk, azt felelősen gyarapítsuk.

Várjuk Önt is Magyarország legkomplexebb vagyonkezelőjének csapatába

ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

(BUDAPEST)

pozícióba

Feladatok:

  • közreműködik az MNV Zrt. által kötendő üzemeltetési (keret)szerződések előkészítésében, beszerzésében, megkötésében, gondoskodik az abban foglaltak végrehajtásáról és módosításainak menedzseléséről,
  • elkészíti az állami ingatlanokra vonatkozó üzemeltetési tervet és döntést követően végrehajtja az abban foglaltakat,
  • ellátja az állami ingatlanok üzemeltetésével kapcsolatos, azonnali veszélyelhárítással és hibajavítással összefüggő feladatokat,
  • végzi a káreseményekkel összefüggő ügyintézést,
  • rendszeresen végzi az üzemeltetett ingatlanok bejárását és ellenőrzi azokon zajló munkavégzést,
  • közreműködik az ingatlanok fenntartásával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátásában (különösen: kapcsolattartás, megrendelés, teljesítésigazolás),
  • javaslatot tesz az MNV Zrt. rábízott vagyona éves vagyonkezelési (vagyongazdálkodási) tervének az ingatlanok közüzemeivel, karbantartásával és üzemeltetésével kapcsolatos kiadási előirányzataira a feladatkörébe tartozó portfólió vonatkozásában,
  • állami elhelyezési célú ingatlanhasználati jogviszonyok létrehozása érdekében az ahhoz kapcsolódó üzemeltetési feladatok ellátása,
  • elkészíti az üzemeltetés körében felmerülő adatszolgáltatásokat, kimutatásokat készít.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (diploma) és legalább 3 év létesítménygazdálkodási/épületüzemeltetési gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség és hajlandóság,
  • rendszer- és folyamatszemlélet,
  • pontosság, precizitás, felelősségtudat, lojalitás,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú épületvillamossági vagy épületgépész végzettség,
  • SAP felhasználói ismeretek,
  • TERC ismerete,
  • AutoCad ismerete.

Amit ajánlunk:

  • komplex feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, értékteremtő munka,
  • fejlesztő, támogató szakmai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2021. május 13.

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk.