HELLOPAY ZRT.
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő fintech vállalkozásnál dolgozni, szereted a komplex feladatokat és kihívásokat, érdekel egy innovatív és gyorsan fejlődő iparág akkor nálunk a helyed! A HelloPay Zrt

állandó és beugrós üzemeltetési munkatársat

keres.

Feladatok

  • POS / banki terminálok kitelepítése és felügyelete
  • Esetleges hibajegyek kezelése, megoldása
  • Rendszerhez szükséges infrastruktúra kiépítése
  • Feltöltő pontok építése, bontása (könnyű fizikai munka)

Elvárás

  • Precíz, kiszámítható munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fesztivál karszalag, vidéki fesztiváloknál utaztatás, étkezési hozzájárulás és szállás
  • Fesztivál hangulat egy pörgős csapatban
  • Szakmai gyakorlatként elszámolható munkavégzés
  • Előrelépési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, rugalmas munkaidő
  • Rendszeres csapatépítők és egyéb juttatások
  • Házi csocsó bajnokság

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1026 Gábor Áron utca 28.