Garantiqa Hitelgarancia Zrt.

üzemeltetési munkatársat

keres 4 órás munkaviszonyban

Főbb feladatok:

  • Megrendelések bonyolítása, anyagátvétel, -kiadás,
  • Eszköz- és nyomtatványraktár kezelése,
  • Leltározási feladatok ellátása,
  • Irodai eszközök, berendezések nyilvántartása,
  • Általános iroda-üzemeltetési feladatok ellátása,
  • Adminisztráció
  • Gépjárművezetés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógép- és MS Office ismeretek
  • Gyors, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó készség és határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, motivált csapat
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Bruttó fizetési igény megjelölésével, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.