Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Üzemeltetési Osztálya

Üzemeltetési mérnök (építész)

munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Projektek vezetése külsős kivitelezővel
  • Projektek vezetése belsős munkatársakkal
  • Szükséges adminisztráció elvégzése, elvégeztetése.
  • Minőségi problémák megszüntetése, fejlesztési tevékenység
  • Műszaki megoldási javaslatok kidolgozása építész szempontból
  • A karbantartási munkák, beruházások követése, támogatása, műszaki ellenőrzése, munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése építész szempontból
  • A műszaki dokumentációs követelmények összeállítása
  • Új készülékek felhasználása esetén közreműködés tervezővel, projektvezetővel, beszállítóval, az új elem standardizálási folyamatának megszervezése
  • Dokumentáció management – műszaki dokumentációs folyamatok tervezése, fejlesztése, változások nyomon követése
  • Utólagos költségelemzések készítése
  • Termék-specifikáció támogatás, készítés, piackutatás, műszaki megvalósíthatóság vizsgálata, technológiák felkutatása
  • Projekttervek készítése
  • Ütemtervek, erőforrás tervek készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú épületmérnök
  • Adminisztrációban precíz munkavégzés
  • Magas fokú számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Megbízható, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete
  • Karbantartási stratégiák, rendszerek, módszertanok ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1088 Mikszáth tér 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemeltetési mérnök (építész)
  • Rövid pozíció név: Üzemeltetési mérnök
  • Hirdető cég: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Projektek vezetése külsős kivitelezővel Projektek vezetése belsős munkatársakkal Szükséges adminisztráció elvégzése, elvégeztetése. Minőségi problémák megszüntetése, fejlesztési tevékenység Műszaki megoldási javaslatok kidolgozása építész szempontból A karbantartási munkák, beruházások követése, támogatása, műszaki ellenőrzése, munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése építész szempontból A műszaki dokumentációs követelmények összeállítása Új készülékek felhasználása esetén közreműködés tervezővel, projektvezetővel, beszállítóval, az új elem standardizálási folyamatának megszervezése Dokumentáció management – műszaki dokumentációs folyamatok tervezése, fejlesztése, változások nyomon követése Utólagos költségelemzések készítése Termék-specifikáció támogatás, készítés, piackutatás, műszaki megvalósíthatóság vizsgálata, technológiák felkutatása Projekttervek készítése Ütemtervek, erőforrás tervek készítése
  • Elvárások: Felsőfokú épületmérnök Adminisztrációban precíz munkavégzés Magas fokú számítógépes ismeretek Erkölcsi bizonyítvány Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség Megbízható, önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Pázmány Péter Katolikus Egyetem>