Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum

Üzemeltetési koordinátor

A megújuló Közlekedési Múzeum a volt Északi Járműjavító területén mintegy tízezer négyzetméteres új állandó kiállítást készít elő. Az épület és a kiállítás tervezését az intézmény a nemzetközi tervpályázaton kiválasztott New York-i Diller Scofidio+Renfro irodával közösen kezdte el. A Múzeum a 21. század által támasztott elvárásoknak való megfelelést tűzi ki célul; a nemzetközi múzeumi trendek követése, és az ezekhez való igazodás kiemelten fontos számunkra.
A céljaink megvalósítása érdekében megbízható, önálló és felelősségteljes munkatársat keresünk.
A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemeltetési feladatok teljes körű kezelése, maga színvonalú, pontos adminisztrálása
  • Műszaki igények helyszíni felmérése
  • Döntés-előkészítő dokumentumok készítése, vállalkozói ajánlatok bekérése, egyeztetése, versenyeztetése, értékelése
  • Műszaki/logisztikai feladatok ütemezésének felügyelete, a feladatok, megrendelések nyomonkövetése, koordinálása
  • Rendszeres beszámolók, státuszjelentések, prezentációk készítése
  • A projektek, az intézmény és a tagintézmények fejlesztéseinek, valamint adminisztrációs tevékenységének műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel szóban és írásban egyaránt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Logisztikai, műszaki üzemeltetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és magas stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való helytállás egyaránt
  • Minőségi, eredménycentrikus szemlélet
  • Mobilitás, motivált, lelkes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Költségvetés-készítésben szerzett tapasztalat
  • Közszférában, állami tulajdonú társaságnál szerzett gyakorlat
  • Távoli munkavégzéssel járó digitális rutin (online egyeztetések, felhő-alapú munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Kiváló referenciaszerzési lehetőség, közreműködés a megújuló Közlekedési Múzeum létrejöttében
  • Részvétel egy Európában egyedülálló barnamezős beruházás megvalósításában
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Lendületes, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Műszaki előkészítő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1072 Budapest, Rákóczi út 42.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja
  • szakmai önéletrajzát,
  • motivációs levelét, valamint
  • egy nyilatkozatot arról, hogy az önéletrajza megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az önéletrajzban megadott adatait a pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a beérkezéstől számított 1 évig kezelje.