Üzemeltetési koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemeltetési és karbantartási területekhez kapcsolódó feladatok támogatása, szervezése
  • Üzemelő rendszerek eseti és időszakos felülvizsgálatainak koordinálása,
  • Üzemeltetési és karbantartási területeken ajánlatok kidolgozása, azok egyeztetése szervezeten belül
  • Üzemeltetési folyamatok optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat,
  • Gyakorlat üzemeltetési és karbantartási környezetben,
  • Költségvetések, ajánlatok készítésében szerzett tapasztalat, Office program ismerete
  • jó kommunikációs képesség,

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, felelőségteljes munkakör
  • Támogató és barátságos környezetben, ahol
  • Versenyképes fizetés mellett támogatunk a fejlődésben és karrier lehetőséget biztosítunk számodra egy speciális szakmában,
  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli feladataid lesznek, amit

Előny:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, informatikai eszközök

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest