Kangaroo Group Kft.

Csatlakozz hozzánk

Üzemeltetési karbantartó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Villanyszerelő végzettséggel új lehetőséget keresel? Gyere hozzánk üzemeltetési karbantartónak a Komáromi Ipari Parkban újonnan nyílt akkumulátorgyárba. Építsd fel karriered nálunk: teljes munkaidős foglalkoztatás, állandó nappalos műszak, versenyképes fizetés és előrelépési lehetőség vár rád csapatunkban. A munka természetéből adódóan elsősorban fiúk, férfiak jelentkezésére számítunk.

Feladatok:

  • az épület villamossági hálózatának karbantartása;
  • általános épületüzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása;
  • épületfelügyeleti rendszer működtetése;
  • telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése;
  • technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése, megelőző karbantartások elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő);
  • minimum 5 éves releváns szakmai gyakorlati tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • műszaki gondolkodásmód;
  • csapatmunkára való képesség;
  • szükség esetén műszakrend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • épületgépész ismeretek (víz-, gáz-, klíma- és légtechnika)
  • ezek szerelésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett fizetés korrekt bérelszámolással
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
  • Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Állandó nappalos műszak
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-17.00
  • Szabad hétvége
  • Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Munkavégzés helye:

2903 Komárom

Fényképes önéletrajzzal, melyet a megadott e-mail címre várunk vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthető.