Y Generáció Iskolaszövetkezet

Üzemeltetési gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

Mérnöki, esetleg gépész területen tanulsz, de jó vagy az adminisztrációban is? Nem ártana egy kis tapasztalat és jó lenne belelátni egy nemzetközi cég munkájába? Ha műszaki beállítottságú vagy, precízen végzed a munkádat és az angol nyelv is jól megy, itt a helyed! Üzemeltetési gyakornokként segítsd az üzem karbantartó csapatának munkáját adminisztrációs feladatok ellátásával! (Miskolcról vagy környező településről a munkábajárás térítve.) Feladataid lesznek: SAP adminisztrációs feladatok; karbantartási cikkszámok igénylése; olajvizsgálatok nyilvántartásának vezetése, olajminták feladása; rezgésmérési és vizsgálati bizonylatok nyilvántartásának vezetése; műszerek és világítás ellenőrzési, érintésvédelmi vizsgálatok nyilvántartásának vezetése, archiválása; klíma berendezések időszakos vizsgálatainak nyilvántartása; munkautasítások nyilvántartása és nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (középfok); Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Magabiztos MS Office ismeretek; Megbízhatóság; Precizitás; Műszaki tanulmány előny; Gépész tanulmány előny

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

3580 Tiszaújváros

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!