Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi ZRT.
Munkatársat keresünk

Üzemeltetési és karbantartási technikus

pozícióba.
A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedő vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.

Célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során, ezért élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a több mint 60 évnyi tapasztalatának, a XXI. század innovatív technológiájának, ügyfélközpontú, etikus és transzparens üzleti szemléletének, valamint magasan képzett és lojális munkatársainak köszönheti. Munkatársaink számára folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, és egyben elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során.

A X. kerületi logisztikai központunk csapatába keresünk teljes munkaidőbe, 2 műszakos munkarendbe
munkakörben dolgozó szakembert.

Főbb feladatok, munkák:

  • raktári technológia üzemeltetése (görgős pálya) javítása, karbantartása,
  • közreműködés a technológiai fejlesztési tervek kidolgozásában,
  • alkatrészrendelések előkészítése, bonyolítása, raktározása, leltározása,
  • a telephely napi üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • kapcsolattartás külsős partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • legalább 1-3 éves karbantartói, technikusi vagy műszerész munkakörben szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • proaktív személyiség,
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • elektromos szakirányú végzettség és tapasztalat
  • PLC alapismeretek,
  • pneumatikai ismeretek,
  • hálózati ismeretek,
  • emelőgép javítási/karbantartási tapasztalat,
  • targoncavezető engedély.

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Tündérfürt utca 13.

Amennyiben magadra ismersz és szeretnél a Hungaropharma munkatársa lenni, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod.