KOMFORT-BÁZIS Kft.

Üzemeltetési és fejlesztési vezető

A dunántúli régióban 15 telephelyen működő, dinamikusan fejlődő kereskedelmi cégcsoport ingatlan portfóliójának üzemeltetési és fejlesztési feladatainak koordinálására keres ÜZEMELTETÉSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • a saját használatú és a bérbeadott ingatlanok üzemeltetésével kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása, az ingatlanok állagmegóvásának felügyelete
  • a szerződött karbantartási, hibajavítási és felülvizsgálati tevékenységek koordinálása
  • az ingatlanok hasznosításával kapcsolatos szerződések előkészítése, kapcsolattartás a bérlőkkel
  • a területet érintő – az üzemeltetéshez, üzemfenntartáshoz és ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó - beszerzések, versenyeztetések és projektek előkészítése, a megvalósítás koordinálása, projektmenedzsment feladatok
  • az ingatlanokkal kapcsolatos tűz- munka- és környezetvédelmi feladatok koordinálása
  • a területet érintő nyilvántartások vezetése
  • az üzemelés hatékonyságának elemzése, folyamatos fejlesztése
  • a gépjármű flotta kezelésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • fémmegmunkáló- és egyéb gépek, berendezések karbantartásának felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú – műszaki vagy más szakirányú – végzettség
  • épületüzemeltetési vagy létesítménygazdálkodási tapasztalat
  • épületgépészeti és/vagy épületvillamossági berendezések ismerete előny
  • önállóság és jó szervezőkészség
  • magasszintű Office program (word, excel) használat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, hosszútávú karrier lehetőség
  • versenyképes jövedelem, bónusz
  • hatékony munkavégzést biztosító eszközök (cégautó, laptop, mobil)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 7.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével e-mailen lehet.