ÜZEMELTETÉSI ÉS ENERGIAIRÁNYÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Üllői központunkba üzemeltetési és energiairányítási csoportvezetőt keresünk üllői központunkba! Meglévő ingatlanállomány biztonságos, gazdaságos üzemeltetési feltételeinek fenntartása mellett az üzemeltetési csoport operatív irányítása és az energiairányítási rendszer működtetése a fő célkitűzés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ingatlanállomány folyamatos megfelelő műszaki színvonalon tartása
  • Gazdaságos működéséhez szükséges energiatudatos beruházások előkészítése, megvalósítása
  • Az üzletek üzemeléshez szükséges műszaki, hatósági iratok/engedélyek beszerzése
  • Tűzvédelmi-, és munkavédelmi szabályzat rendszeres felülvizsgálata
  • Az Üzemeltetési osztály szakmai irányítása
  • Kapcsolattartás tanácsadó céggel és társosztályokkal
  • A vállalat energiapolitikájának és az energiairányítási rendszer (ISO 50 001) működésének fenntartása, az éves energiairányítási auditok előkészítése
  • Energiairányítási Rendszer működtetéséhez kapcsolódó szabályozó dokumentumok elkészítése
  • Belső auditok szervezése, külső auditok támogatása
  • Beszállítók tendereztetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beruházási, kivitelezési, üzemeltetési területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (kimagasló szintű Excel tudás), ezen felül az AUTOCAD ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, teljes magyarországi mobilitás
  • Problémamegoldó képesség, megoldás orientált gondolkodásmód, önálló munkavégzésre való képesség, precíz, megbízható, analitikus gondolkodás, rugalmas időbeosztás vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Azonnali kezdés
  • Kiskereskedelmi üzemeltetés és beruházás területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség fiatalos csapat
  • Érdekes, változatos munkakör, modern munkakörnyezet
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Üllő

Amennyiben a fenti leírás alapján magára ismer, regisztráljon és jelentkezzen az alábbi gomb segítségel, vagy küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.