létesítménygazdálkodási piacon közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú megbízója számára új kollégát keres Dél-Alföldi területen lévő ingatlan üzemeltetési projektek támogatására az alábbi pozícióba:

Üzemeltetési asszisztens

Feladatok:

  • Üzemeltetési csapat munkájának támogatása,
  • munkalapok kezelése vállalatirányítási rendszerben,
  • munkaügyi feladatok előkészítése, továbbítása a bérszámfejtés felé,
  • nyilvántartások, kimutatások vezetése,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret,
  • középfokú végzettség,
  • hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • precizitás, megbízhatóság, stressztűrő képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • munkaügyi területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör,
  • dinamikus, összetartó csapat,
  • önálló, változatos feladatok,
  • céges rendezvények,
  • ingyenes melegétkezési lehetőség,
  • utazási hozzájárulás,
  • hosszú távú, biztos munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudja elküldeni. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzemeltetési asszisztens).

A pályázatokat bizalmasan kezeljük!