Mega-Logistic Zrt.

Építőipari kivitelezéssel, beruházással és karbantartással foglalkozó cég

üzemeltetés vezető

munkavállalót keres

Budapest, XII. kerületi munkavégzési helyre

Feladatok

  • az épületek zavartalan működtetése, a felmerülő problémák hatékony kezelése
  • szervezi, ellenőrzi, összefogja az üzemeltetett épületekben, a szolgáltatási szerződésben előírt karbantartási, hibaelhárítási munkákat
  • karba helyezési munkák kezelése
  • karbantartó, üzemeltető munkatársak napi feladatainak irányítása
  • munkavállalók dokumentációinak kezelése
  • üzemeltetési költségek kontrollálása

Elvárás

  • min. épületgépész- vagy erősáramú technikusi végzettség
  • magas fokú problémamegoldó képesség, jó szervezőkészség, és kapcsolattartás,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • vezetői tapasztalatok
  • határozott magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, Budakeszi