A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

UX/UI tervező szakértő

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Közreműködés a UX – UI tervek készítésében
  • Törekvés a legjobb felhasználói élmény elérésére
  • A digitális termékek fejlesztése során drótvázak készítése
  • Együttműködés a Takarékbank termékfejlesztési területeivel a termékfejlesztési projektek kapcsán
  • Közreműködés meglévő felhasználói folyamatok feltérképezésében és újak kialakításában
  • Felhasználói használhatósági tesztek szervezése, lebonyolítása, kiértékelése

Jövőbeni kollégánk:

  • Tetszik neki a nagyvállalati környezetben való munkavégzés
  • Customer first attitűd jellemzi
  • Proaktív, kooperatív hozzáállás
  • Szenvedéllyel kutatja és megérti a felhasználók problémáit
  • Van tapasztalata használhatósági tesztek lebonyolításban, szervezésében, vagy tanulmányai során találkozott a módszertannal
  • Alapszinten ismeri a Figmát, Photoshoppot vagy más hasonló grafikai szoftvert

Amit értékes munkádért nyújtani tudunk:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, etc.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kiszámítható munkaidő
  • A munkába járás költségeinek részleges megtérítése (más településről bejáróknak)
  • Fix alapbér, éves- és projektbónusz, cafeteria
  • Fejlődési lehetőség webes és mobilalkalmazások fejlesztése során rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása, etc.)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.