UX designer

Bruttó 900e - 950e Ft havi bér

profession.hu Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek.
Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

UX designer

Ezek lesznek a feladataid:

  • Meglévő funkciók felülvizsgálása
  • Új funkciók esetén biztosítani, hogy kellő hangsúlyt kapjon a tesztelés, adat alapú tervezés
  • Ehhez használhatsz belső és külső erőforrásokat (meglévő kutatások, analitika, hotjar, saját user teszt, külsős UX szállító)
  • Iterálás után pixel pontos drótvázak, prototípusok tervezése
  • Specifikálás szakmai támogatása
  • Új projektek esetén discovery workshopokon részvétel
  • Segíteni az üzleti és termék csapatoknak, hogy egyszerű és érthető termékeket készítsünk.
  • UX beszállítói csapat szakmai kontrollja, új beszállítók felkutatása.

Amit te hozol:

  • UX kutatásban és designban min. 1-3 tapasztalatodat, erős módszertani ismeretekkel
  • A nyitott, kollégáit szívesen edukáló személyiséged
  • Tapasztalatod Miro, Sketch, Figma vagy hasonló tervező programmal
  • „Make it happen”, „minden problémára van megoldás” attitűdöd.

Illetve kérjük, hogy a jelentkezésed mellé küldj egy online elérhető portfóliót is!

Előny:

  • Web és mobilapp tervezési tapasztalat
  • Design sprint, dual track vagy valamilyen rapid prototyping módszertannal tapasztalat
  • UI Kit és design system felállításában és karbantartásában gyakorlat.

Amire számíthatsz:

  • Havi bruttó 900-950.000 közötti fizetésre tapasztalatodtól függően, illetve változatos cafetéria csomagra, ahol az élet-, egészség- és balesetbiztosításod mellé választhatsz még extra elemeket is (pl.  SZÉP kártya, Edenred kártya, ovi-bölcsi támogatás).
  • Rendelkezésre áll több profi beszállító, akikkel jó a kapcsolat és szívesen dolgozunk velük
  • A téma iránt fogékony szervezet és management, az új ötleteid hallgató fülekre találnak
  • Látható lesz a munkád - izgalmas platformon dolgozhatsz, többszázezres látogatottság
  • Impact - segítesz embereknek jobb munkát találni
  • Lokális döntéshozás, nemzetközi erőforrások: a döntéshozás gyors, viszont van lehetőség (külföldi) testvércégekkel egyeztetni
  • Igényeidhez igazítható, rugalmas munkaidő, heti 1 irodai nappal
  • Nyugodt munkatempó, lesz időd elmélyedni egy-egy feladatban
  • Támogatjuk a fejlődésed: éves összegkeretet biztosítunk, amiből képzeheted magad.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
UX designer