Munkalehetőség Fejér megyében INGYENES APARTMANOS SZÁLLÁSSAL!
Autóülés habokat gyártó céghez keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel, cafeteriával, haza utazási támogatással és ingyenes szállás biztosításával

Utómunkás

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Üléshabok ellenőrzése, utómunkálatok elvégzése
  • Műszakvezető által megadott feladatok ellátása
  • Munkafolyamatok ellátásához szükséges gépek tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Br. 1010 Ft-os órabér
  • 30%-os műszakpótlék
  • Ösztönző bónusz 27.000 Ft/hó
  • Cafeteria keret 15.000 Ft/hó
  • Ingyenes szállás biztosítása apartmanokban
  • Hazautazási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

8066 Pusztavám

Jelentkezés gombra kattintva azonnal meg tudja pályázni a munkalehetőséget! Amennyiben kérdése lenne, hívja a 70/489-8500 számot!