Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Utaskiszolgálási ügyintéző

Alkalmazási feltételek:

    Főiskolai, egyetemi levelező vagy távoktatási formában tanuló hallgatók jelentkezését csak akkor tudjuk figyelembe venni, ha a tanulmányi, illetve egyéni elfoglaltságukból eredő napi terhelésüket feltétel nélkül össze tudják egyeztetni a változó munkaidővel.
    A munkavégzés nemzetközi környezetben van, a repülésvilágának szép ugyanakkor felelősségteljes része, de nem mentes a stressz helyzetektől sem. Ezért olyan munkavállalók találják meg e munkának a szépségét, akik gyors helyzetmegoldó és stressz tűrőképességgel, magabiztos, udvarias, ugyanakkor határozott fellépéssel rendelkeznek.

Feladatok:

  • Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése;
  • Poggyászkezelés;
  • Utas tájékoztatás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség;
  • A nemzetközi repülőtér image-hez igazodó megjelenés;
  • Büntetlen előélet;
  • Minimum társalgási szintű, napi gyakorisággal használt angol nyelvtudás;

Előny:

  • További nyelvismeret(ek);
  • Megnyerő, bizalomkeltő modor;

Munkaidő:

    Teljes és részmunkaidőben is keresünk munkatársakat.
    Leendő munkatársainkat egy műszakos, egyenlőtlen munkaidő beosztással folyamatos munkarendben fogjuk foglalkoztatni jellemzően 4.30-24.00 óra között hétvégi és ünnepnapokon is;

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Légi utaskísérő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar, és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a lenti "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
5 db szavazat
Állás, munka még: AIDe-Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Utaskiszolgálási ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Ügyintéző
  • Hirdető cég: AIDe-Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése; Poggyászkezelés; Utas tájékoztatás.
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség; Számítógépes ismeret; Kiváló kommunikációs és koordinációs készség; A nemzetközi repülőtér image-hez igazodó megjelenés; Büntetlen előélet; Minimum társalgási szintű, napi gyakorisággal használt angol nyelvtudás;
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.19
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 5