Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Menzies Aviation a világon a második legnagyobb, repülőgépek kiszolgálásával foglalkozó vállalat, több mint 200 repülőtéren vagyunk jelen. Cégünk 2007 óta tevékenykedik a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Utasforgalmi ügyintéző (Repülőtér)

Főbb feladatok, munkák:

    -utasfelvétel (check-in) és beszállítás lebonyolítása

    -elveszett poggyászokkal kapcsolatos ügyintézése

    -utiokmányok, beutazás feltételének ellenőrzése

    -járatrendellenességek esetén utastájékoztatás, koordinálás

    - repülőjegy és egyéb extra díjak értékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -középfokú végzettség

    -középfokú angol nyelvtudás

    -kiváló kommunikációs és koordinációs képesség

    -magabiztos, udvarias viselkedés

    -rugalmasság, csapatszellem

    -precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    -Utaskiszolgálásban szerzett tapasztalat

    -Repülőtérhez közeli lakhely

Amit kínálunk:

    - Versenyképes fizetés

    - Cafeteria, munkaruha

    - Bónusz, extra jutalmak

    - Közigazgatási határon kívülről bejáró munkavállalók utazási költségeihez történő hozzájárulás

    - dolgozói be,-haza szállítás, 22:00-06:00 között, 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40%-os bérpótlék

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Légi közlekedés
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 Bud Liszt Ferenc repülőtér

Angol nyelvű önéletrajzokat várunk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Utasforgalmi ügyintéző (Repülőtér)
  • Rövid pozíció név: Utasforgalmi ügyintéző
  • Hirdető cég: Menzies Aviation (Hungary) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: -utasfelvétel (check-in) és beszállítás lebonyolítása -elveszett poggyászokkal kapcsolatos ügyintézése -utiokmányok, beutazás feltételének ellenőrzése -járatrendellenességek esetén utastájékoztatás, koordinálás - repülőjegy és egyéb extra díjak értékesítése
  • Elvárások: -középfokú végzettség -középfokú angol nyelvtudás -kiváló kommunikációs és koordinációs képesség -magabiztos, udvarias viselkedés -rugalmasság, csapatszellem -precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-20
  • Lejárati dátum: 2018-08-03
Állás, munka még: Menzies Aviation (Hungary) Kft.>