A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk által fejlesztett szolgáltatásmenedzsment-szoftvert az egész világon 4000-nél is több cég használja és szereti. Magyar partnereik között tudhatjuk például a Parlamentet, a Swietelsky-t vagy a Magyar Közutat is:

USER EXPERIENCE DESIGNER (E-T07)

Főbb feladatok, munkák:

  • Jelenleg 10 designerük dolgozik 3 különböző országban. Aktívan együttműködve közösen fejlesztik készségeiket és az olyan eszközeiket is, mint például a perszónák, tervezési útmutatók, irányelvek és a design review.
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a használhatóságra és a képi világ gondos megtervezésére. A UX Designer kreativitása kulcsfontosságú szerepet játszik ebben. Képes vagy pixel-tökéletes felületeket készíteni és a felhasználók szemszögéből tekinteni a folyamatokra?
  • UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned.
  • Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, tesztelőkkel és termékmenedzserekkel kell minden nap együttműködnöd.
  • Feladataid közé tartozik majd például lenyűgöző felületek készítése – általában Adobe Illustrator segítségével. Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Intelligens vagy és kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • Egyetemi diplomád van,
  • 3 év munkatapasztalatod van hasonló pozícióban, vagy pályakezdőként diplomádat interakció-tervezés, multimédia-tervezés vagy hasonló szakirányon szerezted,
  • Képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni, hiszen gyakran olyan embereket kell meggyőznöd saját véleményedet megvédve, akik nálad régebb óta dolgoznak itt.

Amit kínálunk:

  • Egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég vagyunk, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozunk. Éppen ezért nagy hangsúlyt fektetünk termékünk minőségére és használhatóságára.
  • A cég egy gyönyörűen felújított irodában található, Budapest központjában, a Fővám tér közelében. A légkör családias, így ha kérdésed van, mindig számíthatsz munkatársaid segítségére. Ezen kívül számos lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre is.
  • Egy nemzetközi csapat tagja leszel, hiszen Budapest mellett Hollandiában és Németországban is vannak fejlesztőink. Velük rendszeresen együtt kell majd működnöd, ezért a fejlesztői részleg hivatalos nyelve az angol.
  • Bizonyos időközönként Hollandiába kell majd utaznod, különösen karriered kezdetén. Vedd számításba, hogy évente többször egy másik országban kell töltened néhány hetet.

Egyéb információ:

  • Fizetés: versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye, ideje: Budapest belváros
  • Kezdés: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest