A Budapest Bank lakossági fiókhálózatában több, mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban. Csatlakozz hozzánk, és légy tagja egy sikeres csapatnak!

UNIVERZÁLIS TANÁCSADÓ – SZOLNOK

A feladatok, amik Rád várnak:

  • lakossági termékek és mikroszámla proaktív értékesítése meglévő és új ügyfeleknek
  • szerződések és az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése és kezelése
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont egyeztetés
  • kisösszegű ki –és befizetések kezelése

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vonzó számodra a pénzügyek világa
  • ügyfélorientált szemléletmód jellemez
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal

További előnyt jelent:

  • értékpapír jogi vizsga
  • forint- és valuta pénztárosi vizsga
  • értékesítési tapasztalat
  • kereskedelmi bank fiókhálózatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + pótlékok + cafeteria
  • több, mint 30 éve zavartalanul működő vállalati háttér
  • támogató vezető és összetartó csapat
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában
  • családbarát munkahely, táborozási támogatás
  • szabadidős programok, kollégák által szervezett közösségek

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!