Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Több mint 200 bankfiókban csaknem 30 éve szolgáljuk ki partnereinket, Magyarország egyik vezető nemzetközi pénzintézeteként. Olyan ügyfélközpontú, proaktív munkatársat keresünk, aki támogatja ügyfeleinket az ő igényeiknek megfelelő banki termékek, szolgáltatások bemutatásával és a pénzügyeik gyors elintézésével.

univerzális tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • felismeri és megérti a lakossági valamint a kis- és középvállalkozói ügyfeleink igényeit és megtalálja a számukra legmegfelelőbb hitel, biztosítás és befektetési lehetőségeket;
  • gyorsan és precízen megoldja a felmerülő problémákat, szem előtt tartva az ügyfeleink elégedettségét;
  • pontosan intézi a pénztári ki- és befizetéseket, napról-napra biztosítja a fiók pénzforgalmának folyamatos stabilitását;
  • a fiók aktív tagjaként együttműködik munkatársaival az egyre jobb eredmény eléréséért és élvezi a közös sikereiket;
  • feszes határidők, komoly elvárások mellett képes hosszú távon is megfelelően teljesíteni és ügyfélközpontúan viselkedni egy dinamikus környezetben.

Amit kínálunk:

    Új munkatársunk belépéskor alapos felkészítést kap, és a későbbiekben sem engedjük el a kezét, folyamatos szakmai támogatást biztosítunk neki. A rendszeres képzéseink nemcsak jó alapot adnak a napi munkavégzéshez, hanem kiváló szakemberré fejlesztik őt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ahhoz, hogy Ön sikeres lehessen ebben a munkakörben, elengedhetetlen, hogy legalább középfokú gazdasági vagy bankszakmai végzettséggel rendelkezzen, és magabiztosan kezelje az MS Excel és az MS Word programokat. Előny, ha rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, beszél angolul, valamint szeret emberekkel foglalkozni.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Kossuth L. utca 97.

Ha megfelel a feltételeinknek és fontos az Ön számára, hogy hosszútávon olyan megbízható vállalathoz tartozzon, amelyik értékeli a tudást és az embert, akkor jelentkezzen hozzánk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Univerzális tanácsadó
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: felismeri és megérti a lakossági valamint a kis- és középvállalkozói ügyfeleink igényeit és megtalálja a számukra legmegfelelőbb hitel, biztosítás és befektetési lehetőségeket; gyorsan és precízen megoldja a felmerülő problémákat, szem előtt tartva az ügyfeleink elégedettségét; pontosan intézi a pénztári ki- és befizetéseket, napról-napra biztosítja a fiók pénzforgalmának folyamatos stabilitását; a fiók aktív tagjaként együttműködik munkatársaival az egyre jobb eredmény eléréséért és élvezi a közös sikereiket; feszes határidők, komoly elvárások mellett képes hosszú távon is megfelelően teljesíteni és ügyfélközpontúan viselkedni egy dinamikus környezetben.
  • Elvárások: Ahhoz, hogy Ön sikeres lehessen ebben a munkakörben, elengedhetetlen, hogy legalább középfokú gazdasági vagy bankszakmai végzettséggel rendelkezzen, és magabiztosan kezelje az MS Excel és az MS Word programokat. Előny, ha rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, beszél angolul, valamint szeret emberekkel foglalkozni.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-09