Unity fejlesztő

    A Nemesys Games, Magyarország egyik legnagyobb múltú játékfejlesztő stúdiója, Unity programozó munkatársat keres nemzetközi partnernek történő applikáció és AR/VR fejlesztési project munkákra. A munka részét képezi mind mobil, mind pedig virtual reality élmények és funkciók programozása, aminek során szorosan együtt fogsz működni a grafikai és a designer csapattal.

Feladatok:

  • Egyedi applikáció fejlesztése Unity-vel
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserrel és a layout designer-ekkel
  • Tervezés, új komponensek integrálása, tesztelés

Elvárások:

  • Unity Engine és C# ismerete
  • Programozói tapasztalat
  • Erős kommunikációs képesség
  • Angol nyelv ismeret

A felvétel során előnyt jelenthet:

  • Releváns végzettség
  • UI fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív projektekben való aktív részvétel
  • Kreatív és változatos feladatok
  • Nettó 400.000 Ft kezdő fizetés
  • Fiatalos csapat, kiváló munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Budafoki út 111-113.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a 'Jelentkezem' gombra kattintva.