ERSTE BANK HUNGARY Zrt. (ERSTE BANK HUNGARY ZRT.)

Unit Manager / Pécs

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Banki értékesítés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Pécs

Főbb feladatok, munkák:

  • direkt értékesítési munkatársakat koordinálni;
  • részt venni az új kollégák toborzási-, kiválasztási folyamatában;
  • támogatni az értékesítési folyamatot;
  • értékesítési stratégiákat tervezni, készíteni és megvalósítani.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló emberismeret jellemez és könnyen teremtesz új kapcsolatokat;
  • kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
  • dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit szabálykövetés jellemez;
  • képes vagy magas elvárások mellett is jól teljesíteni, a kihívások lelkesítenek;
  • hosszú távra tervezel;
  • legalább középfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséged van;
  • minimum 2 éves pénzügyi szektorban (bankban) szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • értékesítési vagy ügyfélkezelési munkakörben szereztél már releváns szakmai tapasztalatot;
  • A MUKAVÉGZÉS HELYE: PÉCS.

Amit kínálunk:

  • Jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el.
  • Betanulásodat díjmentes képzéssel és kijelölt mentorral támogatjuk.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül!