Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Hering Autóház Kft.
Szolnoki és jászberényi autószalonunkba

új gépjármű értékesítőket

keresünk (1 – 1 fő)

Feladatok:

  • új és használt gépjárművek értékesítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek felkutatása
  • az értékesítési folyamat dokumentációjának kezelése

Elvárás:

  • legalább középfokú végzettség
  • jogosítvány B kategória

előnyt jelent:

  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • kimagasló, teljesítményarányos fizetési rendszer
  • egyedi képzési és támogatási rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok, Jászberény

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Új gépjármű értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: Hering Autóház Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Feladatok: új és használt gépjárművek értékesítése kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel új ügyfelek felkutatása az értékesítési folyamat dokumentációjának kezelése
  • Elvárások: legalább középfokú végzettség jogosítvány B kategória
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-30
Állás, munka még: Hering Autóház Kft.>