UI fejlesztő

Partnerünk több mint 30 éve dolgozik azon, hogy az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, ügyfeleik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Több ezer partnerrel dolgoznak együtt, a K+F terület pedig kiemelkedő a cég életében.
Komplex ügyviteli rendszer fejlesztése a fő profiljuk. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak.

Feladatok

  • A kliens oldal technológiai frissítésének elvégzése (Angular 8 vagy későbbi)
  • Meglévő, még nem átírt modulok új funkciókkal való kiterjesztése
  • Az általad megírt kód helyes működésének ellenőrzése automata tesztekkel
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • ASP.NET MVC, Angular 8, Typescript és C# ismeret
  • Szakirányú végzettség
  • Dokumentációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs adottságok

Ügyfelünk ajánlata

  • Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
  • Modern magas színvonalú irodai környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.