SE Műszaki Főigazgatóság -Létesítményüzemeltetési Igazgatóság

Ügyvivő szakértő (mérnök)

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • Semmelweis Egyetem több helyszínén megvalósuló felújítási, karbantartási, hibaelhárítási munkálatok tervezési és kivitelezési feladatainak előkészítése, megvalósításának koordinálása, helyszíni ellenőrzése, a megvalósításban részt vevő belső munkatársak irányítása
  • a feladatellátáshoz kapcsolódó adminisztráció ellátása, adatszolgáltatás, külső partnerekkel kapcsolattartás
  • a költségvetési kiírások áttekintése - árazott és árazatlan költségvetés ismerete, együttműködés a pénzügyi vezetéssel
  • közreműködés a helyszíni ellenőrzéseken
  • felmerülő problémák, akadályok megoldása saját hatáskörben, szükség esetén megoldási javaslat kidolgozása, probléma eszkalálása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, vagy egyetemi végzettség
  • Műszaki szakirányú végzettség (pl.: építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök stb.)
  • TERC Építőipari Költségvetés-készítő szoftver felhasználói szintű magabiztos ismerete, használata
  • Minimum 2 év tapasztalat
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • építőipari-kivitelezési, beruházási tevékenység során szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési ismeret/tapasztalat
  • Költségvetési szervnél szerzett mérnöki gyakorlat
  • műszaki ellenőri szakképzettség

Elvárt kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Dinamikus, magabiztos fellépés, felelősségvállalás,
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó jelentkezése a pályázati kiírásban foglaltakra,
  • részletes szakmai önéletrajz,
  • a pályázó eddigi szakmai, vezetői tevékenységének bemutatása,
  • a pályázó jelenlegi munkahelyének megnevezését, beosztását, munkaköri besorolását tanúsító okirat,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatai,
  • a pályázó nyilatkozata egyetemen kívül fennálló munkaviszonyról, közalkalmazotti /köztisztviselői jogviszonyairól, munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyairól, azok tartalmáról és időbeni behatároltságáról,
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék,
  • továbbá minden olyan irat, melyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.
  • A pályázati feltételeknek való megfelelés igazolásához külföldön szerzett oklevél, illetve bizonyítvány esetén szükség van annak honosítására, elismerésére vagy egyenértékűsítésére. A külföldön szerzett bizonyítvány, oklevél elismerése, honosítása, egyenértékűsítése esetén az eredeti okirat mellett a honosított, elismert vagy egyenértékűsített okiratot is, vagy legalább az elismerési, honosítási vagy egyenértékűsítési eljárás megindításáról szóló igazolást a pályázati kiírásban megjelölt határidőben be kell nyújtani. Az elismert, honosított vagy egyenértékűsített okiratot az eljárás megindításának határidőben való igazolása esetén legkésőbb a pályázatban megjelölt benyújtási határidő lejártát követő 60 napon belül kell benyújtani.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 13.

A pályázatot elektronikusan kell benyújtani a  jelentkezem gombon keresztül.
A beosztás betölthetőségének időpontja:
A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: A Semmelweis Egyetem valamennyi szervezeti egységében a próbaidő mértéke 4 hónap.