Semmelweis Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Kontrolling Igazgatóság, Tervező-Elemző Osztály

Ügyvivő szakértő (kontroller)

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

    határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:

    SAP gazdálkodási rendszer használata, alkalmazása. Gazdálkodási adatokra vonatkozó tervező- és elemző tevékenység végzése. Terv-tény, illetve előző év - tárgyév összehasonlítások készítése, gazdálkodási elemzésekhez, figyelembe véve a strukturális, betegforgalmi, oktatási és finanszírozási, stb. változásokat. Információszolgáltatás döntéshozatal megalapozásához. Gazdálkodási szakmai segítségnyújtás az egyetem szervezeti egységei felé. Részvétel a vezetői költségvetés elkészítésében.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, vagy egyetemi szakirányú végzettség (gazdálkodási, számviteli, pénzügyi)
  • Magas szintű MS Office (különösen Excel, Word, PowerPoint) ismeret
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • SAP, illetve MedSolution rendszer ismerete
  • Költségvetési intézményben szerzett kontrolleri tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Elvárt kompetenciák:

  • Pontos munkavégzés és megbízhatóság,
  • Betanulás utáni önálló munkavégzés,
  • Önellenőrzési képesség,
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Üllői út 26.

  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
    • Önéletrajz

    • Végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok

    • Nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék.

    • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.

    A munkakör betölthetőségének időpontja:

    A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

    A pályázatok benyújtásának módja:
    Elektronikus úton.

    A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

    A Semmelweis Egyetem valamennyi szervezeti egységében a próbaidő mértéke 4 hónap.

    Kérjük, a pályázatban tüntesse fel a hivatkozási számot.

    Hivatkozási szám: 60839-3/GFIKOI/2018.