AM Production Kft.

Székesfehérvári, dinamikusan növekvő vállalatunk irodai létszámának a bővítéséhez keresünk új kollégákat csapatunk tovább erősítésére.

Ügyviteli-, partnerkapcsolati asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Szerződések, teljesítés igazolások írása, kezelése, nyilvántartása, digitalizálása, folyamatos kontrollja
    • Kimenő és beérkezett számlák tartami és formai ellenőrzése, egyezetetése az kiadott/befogadott árajánlatokkal, igazoltatása, rögzítése, digitalizálása
    • Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki utalások összeállítása, tranzakciók rögzítése
    • A pénzügyi és egyéb előrejelzések, kimutatások készítése és vezetése
    • Kapcsolat tartás (esetleg felvétel) meglévő partnereinkkel, árajánlat kérések írása
    • Egyéb, a munkafolyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok napi szintű ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló használatra alkalmas német és/ vagy angol nyelvtudás
    • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód
    • Érdeklődés a műszaki folyamatok, megoldások iránt
    • Microsoft Office és internet magabiztos használata
    • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
    • Nyitottság a folyamatos fejlődésre, az új kihívások megoldására
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német és/ vagy angol nyelvtudás
    • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
    • Pénzügyi, számviteli és/vagy HR tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Jó hangulatú, segítőkész csapat
    • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
    • Bárkinek hozzáférhető ingyenes wifi a cég területén
    • Céges kávé és tea
    • Változatos feladatok
    • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.

Magyar és/ vagy idegen nyelvű fényképes önéletrajz a fizetési igény megadásával