Szállodai és éttermi textíliákat gyártó és forgalmazó piacvezető cég

Ügyviteli munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi, logisztikai és értékesítési terület háttértámogatása
  • Dokumentáció feldolgozás és kezelés az ügyviteli rendszerben, dokumentumok iktatása, archiválása, digitalizálása
  • Adatszolgáltatás a hatóságok és a partnerek felé
  • Bérszámfejtési adatok előkészítése /jelenléti ívek, szabadságok nyilvántartása/
  • Postai feladatok teljes körű ellátása
  • Egyéb ügyviteli adminisztrációs és ad hoc feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gazdasági-kereskedelmi iskolai végzettség
  • 1 - 2 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, gyorsaság, precíz önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, probléma felismerő- és megoldóképesség
  • Erős adminisztrációs, és kommunikációs képességek
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete feltétel (Excel, Word, PowerPoint)
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, 1 éves vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi/logisztikai felsőfokú végzettség.
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Nagy munkabírás, önálló munkavégzés
  • Energikus, kreatív személyiség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kreativitás /mi díjazzuk az újító ötleteket/
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Szentgotthárdi, vagy környéki lakóhely
  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
  • Cafeteria, utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szentgotthárd

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bruttó fizetési igénye megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.