Válsághelyzetben is növekedni képes építőipari partnerünk részére keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐIGAZGATÓ-HELYETTES (STRATÉGIAI IGAZGATÓ)

(16-0467)

pozícióba.

Feladatok:

  • Építőipari (magasépítési) projektek összefogása, kivitelezések irányítása, stratégia alkotás, megvalósítási terv készítése,
  • Tárgyalásokon való részvétel, árajánlatok készítése,
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás, költségkeret meghatározása,
  • Beosztottak vezetése (alvállalkozókkal együtt több száz fő).

Elvárások:

  • Építőipari területen szerzett többéves tapasztalat,
  • Határozott fellépés, vezetői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Céges autó,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0467”-es referenciaszám feltüntetésével.