Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő magyar szállodalánc tulajdonos-ügyvezetője mellé keresünk elhivatott személyi asszisztenst.

Ügyvezetői / vezérigazgatói asszisztens

Szükséges szakmai háttér és készségek:

  • Szerteágazó feladatokat ellátó vezető mindennapi munkájának támogatása
  • Kiváló időgazdálkodási és szervezési készségek
  • Strukturált, de rugalmas munkavégzés
  • Önálló, precíz feladatmegoldás
  • Felsőfokú végzettség jogász, közgazdász vagy turizmus, vendéglátás szakiránnyal
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes , és alapvető pénzügyi ismeretek
  • Feltétel nélküli lojalitás, rugalmasság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szálloda / vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi / gazdasági területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Excluzív munkakörnyezet alapvetőn a II. kerületben
  • Fix fizetés + prémium
  • Céges telefon + Laptop
  • Egyedi juttatási csomag személyre és teljesítményre szabottan
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyvezetői / vezérigazgatói asszisztens
  • Rövid pozíció név: Ügyvezetői asszisztens
  • Hirdető cég: Dinamikusan fejlődő magyar szállodalánc
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Elvárások: Szerteágazó feladatokat ellátó vezető mindennapi munkájának támogatása Kiváló időgazdálkodási és szervezési készségek Strukturált, de rugalmas munkavégzés Önálló, precíz feladatmegoldás Felsőfokú végzettség jogász, közgazdász vagy turizmus, vendéglátás szakiránnyal Folyékony angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítógépes , és alapvető pénzügyi ismeretek Feltétel nélküli lojalitás, rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19