StarJobs Magyarország Kft.

Ügyvezetői asszisztens

Országos lefedettségű, anyagmozgató eszközöket és intralogisztikai megoldásokat forgalmazó partnercégünk számára keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyvezető napirendjének szervezése, ügyvezető naptárának és levelezésének kezelése
  • Bizalmas ügyviteli feladatok ellátása
  • Részvétel az ügyvezetői megbeszéléseken, protokollok írása, vezetése
  • Feladat és projektmenedzsment
  • Ügyvezetői kommunikáció folyamatos biztosítása
  • Utazásszervezés
  • Tárgyalásmenedzsment
  • Reprezentációs és üzleti protokoll feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyvezető belső és külső partnereivel
  • A feladatokhoz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális cégek működésének ismerete
  • Kiemelkedő Office, elsősorban Excel, Power Point és Outlook ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.