MÁTRA-OIL Kft.
Mátra-Oil KftCégünk 2012 óta van jelen üzemanyag kiskereskedelmi szektorban. Egy Gyöngyösi töltőállomásra keresünk ügyvezetőt.Szóbeli tájékoztatás:Magda Róbert +36(20)9321322Török Tamás +36(30)2040440Precskó László +36(30)2352747

Ügyvezető

Főbb feladatok, munkák:

    Töltőállomás teljes körű ügyvitele.

    • Üzemanyag logisztika
    • Árurendelés, beszerzés, készletgazdálkodás
    • Árképzés
    • Partnerek felé történő számlázás, kintlévőség kezelés, kassza kezelés
    • Teljes Munkáltatói jogkörök gyakorlása
    • Szakhatósági kapcsolattartás (Ellenőrzések levezénylése, beadványok határidőre történő beadása)
    • Promóciók szervezése, törzsvásárlói program gondozása
    • Napi Hibák jelzése
    • Tulajdonosok naprakész tájékoztatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    WPBackOffice, MS Office, PetrolTank programok ismerete.

    Bérigény

    Töltőállomás üzemeltetői gyakorlat!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

    Dinamikus, kihívásokkal teli munka, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Karácsondi út 9.

Jelentkezési határidő:

2019. 04. 19.

Motivációs levél