A PPG a világ vezető bevonat gyártó vállalata. A lopakodó repülőgépek speciális bevonatától a Mercedes autók festéséig számos területre szállít egyedi iparági megoldásokat. A céget 1883-ban alapították, központja Pittsburgh-ben található és világszerte közel 70 országban van jelen.

Hazánkban a PPG több üzletágban is képviselteti magát: ipari gyártók használják speciális festékeinket és bevonatainkat, illetve a legnagyobb hazai autógyárak is a PPG festékeivel és egyedi technológiájával - a Trilak munkatársainak szakmai vezetésével - festik az itthon gyártott autókat.

A PPG Trilak Kft. 2008-tól tartozik a PPG cégcsoporthoz. Több, mint 100 éves hagyományainkra, erős, megbízható márkáinkra és multinacionális hátterünkre építve piacvezetőek vagyunk a magyar és nemzetközi festékpiacon.

Ügyvezető Asszisztens

pozícióba keresünk munkatársat határozatlan idejű szerződéssel

Feladatok:

  • Ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése
  • Az ügyvezető és menedzsment munkájának támogatása (projektek adminisztratív támogatása, riportok, prezentációk készítésébe)
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Utazásszervezés, hotel foglalás lebonyolítása
  • Tárgyalók karbantartása, berendezése
  • Bejövő posta feldolgozása, szétosztása, kimenő posta kezelése
  • Dolgozói rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Kommunikációs és CSR projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezői készségek
  • Pályakezdők vagy diákok jelentkezését is várjuk, de a heti 40 óra vállalása kötelező

Előny:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület