Partnercégünk nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, budapesti ügyvédi iroda, akik bővülő csapatukba keresnek fiatal, megbízható és szakmai ambícióval rendelkező kollégát, akinek kiemelten foglalkozik majd társasági- és ingatlanjoggal és gazdasági ügyekkel. Ha magadra ismertél és szeretnéd jogi karriered egy dinamikus irodában elkezdeni, akkor jelentkezz:

ÜGYVÉDJELÖLT

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád:

  • ügyvédek munkájának támogatása,
  • önálló okiratszerkesztés, beadványkészítés magyar és angol nyelven
  • peres és hatóságok előtti ügyekben személyes eljárás,
  • egyeztetés ügyfelekkel személyesen, telefonon, e-mailben,

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • jogi diplomával rendelkezel, de ha már legalább egy éves ügyvédjelölti tapasztalatod van akkor is várunk csapatunkba
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • megbízható vagy és munkádra igényes
  • tud és szeretsz is önállóan dolgozni, de csapatban is jól érzed magad
  • ügyvédi munkához szükséges elektronikus rendszereket ismered és használtál már

Előnyt jelent számodra:

  • második idegen nyelv ismerete
  • üzleti vagy vállalati oldalon szerzett jogi tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkádért cserébe:

  • friss diplomás a területen piacképes alapbért és teljesítményeddel arányos bónusz
  • igényes munkakörnyezet, fiatalos csapat, barátságos munkahelyi légkör,
  • komoly ügyek megismerése, ezekben lehetőség önálló eljárásra
  • tapasztalt és speciális szaktudással bíró kollégák mellett szakmai fejlődés lehetősége,
  • hosszú távú karrier lehetőség, a szakvizsgád után is lesz lehetőséged folytatni pályádat az irodánál

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvédjelölt

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.