Dr Klesics Zoltán és Dr.Tuller András Ügyvédi Iroda

Ügyvédjelölt

Elsősorban polgári és gazdasági jog területén tevékenykedő budapesti ügyvédi iroda nemzetközi hálózattal az alábbi pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi irodákkal, külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Bevándorlási ügyekkel kapcsolatos ügyintézés hivatalokban
  • Szerződések, beadványok, állásfoglalások és egyéb okiratok szerkesztése,
  • Közreműködés peres és peren kívüli eljárásokban,
  • Adminisztráció, ügyintézés, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Jogszabálykövetés és -kutatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Önálló munkavégzés, jó fogalmazó és kommunikációs készség, talpraesettség, precizitás, megbízhatóság, proaktivitás;
  • Magas angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Nagy terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás
  • Meglévő tapasztalat
  • Bevándorlási folyamatok naprakész ismerete
  • Gyakornoki vagy korábbi ügyvédjelölti tapasztalat,
  • Saját gépjármű,
  • Felsőfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos munka,
  • Hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér
  • Önálló munkavégzés,
  • Folyamatos képzési lehetőség,
  • Fiatalos csapat,
  • Gyakorlati tapasztalatszerzés

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvédjelölt

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1055 Budapest, Balassi Bálint utca

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven, nettó bérigény megjelölésével a megadott címre várjuk.