IMRE ÜGYVÉDI IRODA

Munkatársat keresünk

Ügyvéd

pozícióba.

Budapest belvárosában működő, piacvezető magyar és multinacionális vállalatok képviseletét ellátó, teljeskörű jogi szolgáltatást nyújtó ügyvédi iroda, folyamatosan bővülő csapatába, az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, a polgári peres eljárásokban jártas kollégát keres, alkalmazott ügyvédi munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • elsősorban bankjogi tárgyú polgári peres megbízások ellátása, ezen belül
  • okiratszerkesztés, beadvány szerkesztés
  • jogszabálykutatás
  • érdemi jogi képviselet ellátása bírósági tárgyalásokon, más hatóságok előtt
  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • belső nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • munkaszervezéssel kapcsolatos feladatok, beosztott ügyvédjelöltek irányítása és ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
  • megbízhatóság, precizitás
  • önálló, pontos munkavégzés
  • határozott fellépés
  • jó fogalmazókészség, magasszintű kommunikáció
  • magasszintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • jogi szakvizsga
  • bankjogi  és polgári peres eljárások terén szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ECDL vizsga
  • nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • teljesítményorientált premizálás
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkavégzés céljából hivatali gépjármű használat biztosítása
  • munkavégzéshez szükséges infrastruktúra (laptop, mobiltelefon, asszisztencia) teljeskörű biztosítása
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • közvetlen munkahelyi légkör
  • barátságos, modern irodai munkakörnyezet
  • csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Szent István körút

Kérjük, hogy önéletrajzához csatolja motivációs levelét.