Dóczi Tamás Ügyvédi Iroda
Bővülő csapatunkba

Ügyvéd

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, alapvetően a polgári jog, azon belül is a gazdasági és kereskedelmi jog területein dolgozó ügyvédi iroda keres ügyvéd munkatársat.

    Feladatok:

    - jogi tanácsadás nemzetközi és magyar ügyfélkörnek kereskedelmi jog és ingatlan jog területein

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - legalább cum laude minősítésű diploma

    - szakvizsgát követő 3-5 éves gyakorlat

    - magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás /felsőfok/

    - jó kommunikációs és tárgyalási készség

    - önnáló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - nemzetközi jogban való jártasság

    - német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    - modern belvárosi munkahelyi környezet

    - szakmai fejlődési lehetőség

    - versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1051 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.