Semmelweis Egyetem Külső Klinikai Tömbigazgatósága
Semmelweis Egyetem Külső Klinikai Tömb 1096 Budapest, Thaly Kálmán u. 39.
KERES

ügyintéző – raktáros

teljes munkaidőben határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonnyal 4 hónap próbaidő kikötése mellett

Feladatok:

    Külső Klinikai Tömb működésével összefüggő szervezeti egység (I. sz Sebészeti Klinika) fogyóanyaggal, eszközzel való ellátása. Anyagkiadás, bevételezés, kézbesítés, nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • önálló és pontos munkavégzés
  • kitűnő szervező és problémamegoldó képesség,
  • felelősségtudat
  • csapatmunka
  • flexibilitás

Előnyt jelentő képzettség, tapasztalat:

  • SAP rendszer ismerete
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • oktatási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos segítőkész csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • biztos, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1096 Budapest, Thaly Kálmán u. 39.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével kérjük, küldje a pozíció feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.